Поиск товаров:
от       до    грн
Корзина:
Корзина пуста
Мебель европейского качества
Регистрация продавцев


Барна стійка – популярне рішення для смарт-квартирКухня з барною стійкою – незвичний і стильний варіант для будь-якої квартири. Подібний тип оформлення кухні з’явився у нас нещодавно. Раніше таке зонування було характерним для квартир в Європі. На сьогоднішній день це рішення дуже розповсюджене і популярне серед власників квартир. Це пояснюється тим, що подібні кухні є дуже функціональними.

Роль барної стійки в інтер’єрі

Барна стійка

Кухню у смарт-квартирі чудово доповнить барна стійка. За нею можна легко перекусити, або влаштувати повноцінну вечерю. Багатофункціональна стійка з високими стільцями зможе замінити вам традиційне місце для прийому їжі. Як правило, кухні з барною стійкою обирають власники невеликих квартир. Для них такий варіант є хорошим вирішенням проблеми простору. Наприклад, під час святкування там можна виділити місце для дітей – вони будуть у захваті. А високі барні стільці, купити як можна в інтернет магазині МебельОк, допоможуть розслабитися вашим гостям.

Зонування простору

Іноді кімнату необхідно розділити на окремі зони. Барна стійка чудово у цьому допоможе. З її допомогою можна зробити кухню більш функціональною. Такий елемент меблів виступає у ролі ширми і чудово розділяє простір. Також її можна використовувати як додаткову робочу поверхню та зберігати у нижній частині кухонні прилади.

Інтер’єрні рішення

Вирішуючи, чи придбати собі барну стійку, не забудьте врахувати площу кімнати, де вона буде розміщена. Якщо площа маленька – то такий елемент меблів буде чудовою знахідкою. Якщо хочете максимально зекономити площу, краще обирайте кухні на замовлення в магазині МебельОк. Якщо площа приміщення достатньо велика, то стійку можна використовувати за призначенням, а поряд додатково облаштувати обідню зону.

Розташування об’єкту

  • Автономно. Розташування в центрі кухні, або окремо від гарнітуру. Часто можна придбати кухню з автономною стійкою, або окремий об’єкт у схожому дизайні. Найбільш виграшно вона виглядає у приміщенні середнього розміру.
  • З підвіконням. Цей варіант підходить для зонування простору. Висота стійки у такому випадку буде дорівнювати висоті підвіконня, тобто буде досить невисокою. Такий спосіб оформлення інтер’єру підходить далеко не всім.
  • Разом із робочою поверхнею. У цьому випадку потрібно індивідуально підбирати висоту, щоб вона гармоніювала з кухонним гарнітуром. Ідеальний варіант – подивитись недорогі кухні на замовлення на сайті www.mebelok.com і обрати підходящу модель.
  • Біля стіни. У цьому випадку вас ніщо не обмежує: можете обирати стійку будь-якого розміру і висоти.

Враховуйте стиль

Визначившись із розмірами, перейдемо до творчої частини. Обираючи, яку саме кухню з барною стійкою купити, звертайте увагу на той варіант, який дійсно прикрасить вашу оселю. Це може бути кухня у сучасному стилі хай-тек, яскрава ретро-кухня або холодна скандинавська. Потім треба визначитись із кольоровим рішенням.

  1. Класика. Вітальна і кухня виконані у єдиному кольоровому рішенні. У такому випадку потрібно обирати максимально схожий за кольором гарнітур.
  2. Гармонійне поєднання. Простір заповнений різноманітними відтінками одного або кількох кольорів. Тоді барна стійка може бути як контрастного кольору, так і одного відтінку з інтер’єром.
  3. Контраст. Кухонна та гостьова зони виконані у зовсім протилежних кольорах. Барна стійка може слугувати третім контрастним елементом у квартирі.

Як бачите, вибір барної стійки – дуже приємне заняття. Бажаємо вам підібрати ідеальний варіант, який стане прикрасою кухні та квартири в цілому.
При использовании информации с портала UkrMebli обязательно наличие обратной активной ссылки
Лучшие предложения:

Реклама: