Поиск товаров:
от       до    грн
Корзина:
Корзина пуста
Мебель европейского качества
Регистрация продавцев

Пресс-релиз:


Фирма / Товары / Пресс-релизы

Меблі для будинку: простір для фантазії!

     Що означає для вас будинок? Перш за все, місце для відпочинку, відновлення сил, приємного сімейного дозвілля. А ще будинок — це простір для самореалізації. Сучасний дизайн інтер'єру, перепланування, широкий вибір обробних матеріалів створюють необмежений простір для фантазії. І меблі по індивідуальному замовленню — це ще один спосіб виразити себе в світі стандартів. У місті десятки меблевих магазинів, і часто доводиться витратити багато часу і сил, щоб знайти хоч щось, що віддалено нагадує бажаний результат. Адже зробити замовлення по власному ескізу — набагато швидше і простіше! 

     Втім, ескіз — справа тонка, тому його підготовку завжди можна доручити нашому професійному дизайнерові. Все, що нам потрібно знати — це габарити майбутніх меблів і ваші побажання до неї. Замовивши шафи-купе, стелажі, комоди, ви можете бути упевнені: простір вашої квартири використовуватиметься раціонально. Ми завжди допоможемо вам вирішити проблему комфортного і естетичного зберігання речей — навіть якщо у квартири не дуже зручне планування, а змінювати її ви найближчим часом не плануєте. 
Чому "GOLD Меблі"? Тому що тут вашим замовленням, від підготовки креслення до реалізації і збірки, займатимуться найдосвідченіші фахівці. Ми маємо в своєму розпорядженні власне виробництво і конструкторський відділ — а значить, все замовлення виконуватиметься однією дружною командою. Також завдяки цьому ми можемо забезпечити низьку вартість втілення ваших ідей. Тільки індивідуальний підхід, відладжені процеси і ніяких зайвих «ланок»!

     У кожному будинку — своя неповторна атмофсера. Скільки людей, стільки і будинків! Шафи-купе, стелажі і полиці, спальні і столові гарнітури — все це може бути виготовлено з урахуванням всіх ваших запитів. На відміну від типових меблів, такі індивідуальні рішення можуть стати справжньою сімейною цінністю. У них буде відбитий ваш смак, ваші особисті переваги. Всі ми знаємо, як складно деколи меблювати будинок по своєму смаку. Але наш досвід показує: у цьому немає нічого неможливого!
GOLD Меблі


Лучшие предложения:
Гостиная система ТЕРРА-НОВА 2
Цена:
0.00 грн.
Производство:
Скай
Набор детской мебели ФЕЕРИЯ-1 (РОЗА)
Цена:
0.00 грн.
Производство:
Скай
Гостиная система ТОСКАНА 3
Цена:
0.00 грн.
Производство:
Скай
Комод Роза  2.0м Вариант № 1
Цена:
0.00 грн.
Производство:
Скай
Марго лакированный фасад
Цена:
0.00 грн.
Производство:
Скай
Аврора новая
Цена:
0.00 грн.
Производство:
Скай
Alba
Цена:
0.00 грн.
Производство:
Скай

Реклама: