Поиск товаров:
от       до    грн
Корзина:
Корзина пуста
Мебель европейского качества
Регистрация продавцев

Пресс-релиз:


Фирма / Товары / Пресс-релизы

Офісні меблі для керівників і персоналу…

     Щодня довкруги можна почути багато всього цікавого про меблі. Швидше за все, це відбувається із-за зростання інтересу і затребуваності меблевих виробів. А як же інакше, адже нинішні ринкові стосунки в країні розвиваються швидкими темпами, особливо це видно по різкому збільшенню нових компаній переважно у сфері малого і середнього бізнесу. 

     Всім запам'яталася фраза з курсу економіки: попит народжує пропозиція. Особливо яскравий цей вираз можна спостерігати в постійному збільшенні фірм, які займаються продажем і реалізацією офісних меблів, і в цій сфері загальна тенденція стрімкого розвитку бізнесу в Україні не стало виключенням для меблевого виробництва. І що найцікавіше, було виявлено, що об'єм імпорту знижується дуже нестримно: і не мудро, адже у нас давно навчилися виготовляти свої високоякісні меблі, і можна відзначити, що навіть у нас є що взяти зарубіжним виробникам меблів! Ми все частіше і частіше чуємо українські прізвища на міжнародних меблевих конкурсах. Імена молодих меблевих дизайнерів з українських міст злітають з вуст людей у вузьких кругах. Новаторські рішення у виготовлення меблів із застосуванням сучасних технологій і з урахуванням потреб покупців у згоді з віяннями меблевої моди, українським офісним меблям, серед яких навіть Татарстан займає не останнє місце, все частіше з'являючись на арені. 

      Так склалося, що сучасні офісні меблі діляться на 2 групи: меблі класу еліт і бюджетна модель-меблі економ класу. А вже потім, ці дві категорії можна розбити на вужчі: офісні меблі для керівників і офісні меблі для персоналу. У нас ви зможете замовити не тільки найякісніші офісні меблі, але і зручні меблі для офісу для будь-яких потреб. 

     Кожен хоче для себе самого кращого. Так от, офісні меблі класу еліт не просто дорогі: меблі цього класу ексклюзивна, деколи виготовляється тільки по певному дизайну і навіть уручну, з використанням найдобротніших натуральних матеріалів і якісної фурнітури. І не дивно, що вартість таких офісних меблів можете досягати декількох десятків тисяч доларів, в основному придназначені для кабінетів керівників крупних установ. Але чомусь, основна частка цього ринку належить виробникам з країн Далекого зарубіжжя. При покупці таких меблів, ми платимо ще і за надбавки і фірмові бренди. 

     Якщо підсумувати, то ринок офісних меблів українських виробників майже повністю складає меблі економ класу. Це і зрозуміло, меблі економ привертає своєю дешевизною, практичністю; меблі економ не відстає від світової моди, мобільністю і високою функціональністю. Сучасні меблі класу економ іноді перевершує своїх зарубіжних аналогів. От чому, саме цим меблям віддають свою перевагу багато українських замовників. Наша ж компанія може з гордістю відзначити, що сьогодні позиції в цій категорії стійкі і про це можуть свідчити велика кількість наших покупців і вдячні відгуки клієнтів. Найпопулярнішими меблями у нас можна рахувати меблі для керівників, офісні столи, стійкі ресепшен — обличчя будь-якої компанії, комп'ютерні столи.
GOLD Меблі


Лучшие предложения:
Гостиная система ТЕРРА-НОВА 2
Цена:
0.00 грн.
Производство:
Скай
Набор детской мебели ФЕЕРИЯ-1 (РОЗА)
Цена:
0.00 грн.
Производство:
Скай
Гостиная система ТОСКАНА 3
Цена:
0.00 грн.
Производство:
Скай
Комод Роза  2.0м Вариант № 1
Цена:
0.00 грн.
Производство:
Скай
Марго лакированный фасад
Цена:
0.00 грн.
Производство:
Скай
Аврора новая
Цена:
0.00 грн.
Производство:
Скай
Alba
Цена:
0.00 грн.
Производство:
Скай

Реклама: